PÝTAJ SA - HLAVY

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

PÝTAJ SA

Najčastejšie otázky

 
1)      Čo mám konkrétne rozumieť pod pojmom hlava? Je to firma či konkrétna osoba?
Nerozlišujeme či je hlava fyzická, alebo právnická osoba, firma alebo živnostník, podnikateľ alebo nepodnikateľ. Je to cieľový subjekt, ktorý my registrujeme a ktorý Vám dokáže Váš dopyt naplniť. Môže to byť vedec, účtovník, poradca, ale aj múdry občan, remeselník či nadšenec, ktorý sa orientuje v problematike, ktorá Vás zaujíma. Sprostredkujeme Vám službu, ktorú dokáže poskytnúť najlepšie konkrétna nami vybraná hlava a to buď na úrovni poradenstva, výskumu alebo vzdelávania. Garantujeme, že táto hlava je presne to, čo hľadáte.
 
2)      Je takáto služba spoplatnená? Koľko zaplatím, ak mi nájdete hlavu, ktorú potrebujem do svojho tímu?
Áno, sme podnikateľský subjekt, ORNIS, s.r.o., a sprostredkovanie každej hlavy riadne účtujeme. Cenu však stanovujeme individuálne, môže ísť o 10 EUR za sprostredkovanie telefonického kontaktu, cez 20 EUR za osobnú konzultáciu, po 300 EUR za realizáciu konkrétnej služby či 500 EUR za naučenie určitého know-how. Každá hlava má svoju váhu i cenu. V prípade nespokojnosti je cenu samozrejme možné vrátiť.
 
3)      Čo mám vlastne urobiť, aký je postup?
Nám stačí, ak zodpovedne vyplníte formulár alebo nám aspoň do mailu naformulujete Vaše požiadavky, my to už pretlmočíme do jazyka, ktorým „hlava“ rozpráva. A to doslova, registrujeme aj cudzojazyčné hlavy, ľudí, ktorý rozprávajú vedeckým jazykom, ľudí, ktorí nepíšu, ale musíme im zavolať, stretnúť sa s nimi osobne. Aj múdri majú svoje rozmary. Každopádne, odoslaním formulára a úhradou doručenej faktúry Vaše povinnosti končia. O všetko ostatné sa postaráme my.  
 
4)      Kto sú Vaši klienti? Môžem dostať nejaké referencie?
Sú to obvykle firmy alebo združenia, ktoré hľadajú niekoho do svojho tímu alebo iba niekoho, kto ich neformálne naučí určitej konkrétnej znalosti. Veľmi často sú to ľudia, ktorí chcú investovať alebo naopak získať grant a potrebujú k tomu spracovať projekt. Niekto hľadá autora, znalca, audítora, obhajcu, poradcu v oblasti burzy, odpadov, zakladania firiem, financií, účtovníka, chovateľa, manažéra, dizajnéra, učiteľa atď. Spektrum záujemcov aj hláv je naozaj extrémne široké. My neriešime konkrétny typ služieb či konkrétny odbor, nešpecializujeme sa, vieme zabezpečiť ľudí prakticky na čokoľvek. Len nie na prácu. Nie sme pracovná agentúra, sprostredkovávame služby. Kontakty na zákazníkov neposkytujeme, takže len pár sprostredkovaných referencií (z mailov našich spokojných zákazníkov):


„Ďakujeme portálu hlavy.sk, že nám pomohli nájsť niekoho, kto nám napísal víťazný projekt na získanie grantu v nadácii....“


„Budeme Vás odporúčať všetkými štyrmi, ideálne riešenie pre rozbiehajúce sa firmy, potrebujete poradiť, hneď niekoho nájdete. Vyjde to lacnejšie ako veľké firmy, vďaka Vám sme teda veľa ušetrili....“


„Ďakujem za pomoc! Nájsť na internete niekoho na štatistiku je nemožné, nenájdete nikoho, kto by sa tým seriózne zaoberal a garantoval správne výsledky. Hlavy našli hlavu :) trvalo to len hodinu!“
„Vďaka vám mi vyšla kniha, z celého srdca Vám ďakujem za pomoc a za sprostredkovanie milého a šikovného poradcu.... “


Ak sme vyššie nezodpovedali všetko, čo by Vás mohlo zaujímať, napíšte nám:

Po odoslaní Vašej otázky Vám príde na Váš e-mail automatická odpoveď, v prípade, že by ste ju z technických alebo iných príčn neobdržali, kontaktujte nás, prosím, cez e-mail registracia@hlavy.sk alebo telefonicky na čísle 0911 109 955.

Ďakujeme!
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky